
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Length | 4 mm |
| Diameter | 2 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Number of Poles | 2 |
| DC Sparkover | 200 V |
Stock: 22
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06461
Ext.Price$0.06461
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06461 | $0.06461 |
| 10 | $0.05717 | $0.57170 |
| 50 | $0.05059 | $2.52950 |
| 100 | $0.04425 | $4.42500 |
| 500 | $0.03870 | $19.35000 |
| 1000 | $0.03656 | $36.56000 |
| 3000 | $0.03454 | $103.62000 |
| 5000 | $0.03263 | $163.15000 |
